O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 2003 roku. Jesteśmy bezpośrednim importerem toreb, artykułów podróżnych i galanterii (torebki damskie zarówno z tworzywa, jak i ze skóry, torby podróżne, walizki, plecaki, teczki) Towar sprowadzamy z Włoch, Francji, Chin i rozprowadzamy na terenie całej Polski oraz kilku krajów Europy. 


Współpracujemy ze znanymi polskimi firmami min. Badura, Makalu, Pretty Girl, Monnari oraz sieciami sprzedaży np. Textil Market. Posiadamy własny transport oraz kierowców/przedstawicieli, którzy pozostają do dyspozycji naszych odbiorców – dostarczają towar do wyznaczonych miejsc. 
Dbamy o systematyczność dostaw. Towar sprowadzamy regularnie, a przede wszystkim często, dzięki czemu to, co importujemy jest w pełni zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami. Nasi odbiorcy otrzymują to co jest modne i poszukiwane. 


Warto wspomnieć, iż realizujemy zamówienia na tworzenie indywidualnych kolekcji (modele na życzenie klienta, odszywanie wzorów w fabrykach w Chinach, projekty autorskie).


Mamy własny sklep internetowy, w którym regularnie wystawiamy dużą część sprowadzanych kolekcji. Ponadto prowadzimy swoją hurtownię internetową , w której można dokonać zakupu lub sprawdzić nowości wraz z ofertą cenową. 


Od 2009 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Zamów połączenie